Szybki kontakt: +48 881 330 330 | kontakt@sos-nieruchomosci.pl | Realizacja strony: IT Agencja
Logotyp SOS Nieruchomości

Zamiana nieruchomości

Zamiana nieruchomości

Nasza firma realizuje także usługi związane z zamianą nieruchomości. Zamiana nieruchomości została  ustalona w Kodeksie cywilnym, gdzie wskazano, że przez umowę zamiany każda ze stron zobowiązuje się przenieść na drugą stronę własność rzeczy w zamian za zobowiązanie się do przeniesienia własności innej rzeczy. Do zamiany stosuje się odpowiednio przepisy dotyczące sprzedaży nieruchomości.

Usługę zamiany nieruchomości wprowadziliśmy w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów, którzy coraz częściej zwracali się do nas z zapytaniami o możliwośc zamiany mieszkania na mniejsze itd. Jest to spowodowane

a) problemami finansowymi związanymi z utrzymaniem dużego mieszkania,
b) wyprowadzka lub śmierć dotychczasowych lokatorów, która powoduje, że duże lokum nie jest już potrzebne.

Dysponujemy bogatą bazą ofert na zamianę nieruchomości oraz posiadamy narzędzia pozwalające na szybkie dopasowanie nieruchomości pod względem konkretnej zamiany. Dzięki zastosowany rozwiązaniom szybko znajdziemy odpowiednią nieruchomość i przeprowadzimy bezpieczną transakcję z korzyścią dla obu stron. Podczas całego procesu służymy fachowym doradztwem oraz pilnujemy wszystkich kwestii formalno-prawnych. Nasi Klienci przez cały proces są pod opieką prawną oraz mają dostęp do doradztwa w zakresie kwestii formalnych.

Transakcja zamiany to wspaniała alternatywa, aby uniknąć formalności związanych ze sprzedażą, a następnie zakupem nowej nieruchomości. Jest również bardzo korzystna ze względów na niższe koszta transakcji. Zamiana nieruchomości może zatem pozytywnie wpłynąć na Twoją sytuację życiową i finansową, dlatego jeśli sytuacja zmusza Cię do zmiany swojego miejsca zamieszkania - skonsultuj to ze specjalistami!

Jeśli potrzebujesz zamiany mieszkania na mniejsze lub zbycia nieruchomości zadłużonej by w zamian otrzymać prawnie uregulowane mieszkanie, zadzwoń do nas i poproś o poradę!

Realizujemy szereg usług związanych ze skupem nieruchomości na terenie całego kraju. Jeśli chcesz szybko spieniężyć swoją nieruchomość (także zadłużoną) to zadzwoń do nas i umów się na niezobowiązujące spotkanie.

Skup nieruchomości to wybór dla każdego, kto potrzebuje gotówki i ma potrzebę szybkiej sprzedaży mieszkania, domu, działki czy lokalu użytkowego.

Chcesz sprzedać nieruchomość? A może chcesz się skontaktować w innej sprawie?
Dzwoń pod 881 330 330 lub pisz na 
kontakt@sos-nieruchomosci.pl

Kontakt:
 +48 881 330 330
kontakt@sos-nieruchomosci.pl
Logotyp SOS Nieruchomości
Wszystkie prawa zastrzeżone | SOS Nieruchomości 2020 
+48 881 330 330
ZADZWOŃ
kontakt@sos-nieruchomosci.pl
NAPISZ
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram