Szybki kontakt: +48 881 330 330 | kontakt@sos-nieruchomosci.pl | Realizacja strony: IT Agencja
Logotyp SOS Nieruchomości

Skup zadłużonych nieruchomości

SKUP ZADŁUŻONYCH NIERUCHOMOŚCI W WARSZAWIE

Masz zadłużoną działkę, mieszkanie lub dom? Grozi Ci komornik i odebranie nieruchomości? Zadzwoń do nas. Możemy być Twoją ostatnią deską ratunku. Skupujemy nieruchomości w każdym stanie: zadłużone, ze skomplikowaną historią prawną. Zadzwoń do nas i skorzystaj z usług profesjonalistów, którzy znajdą wyjście z każdej, nawet beznadziejnej sytuacji. Skup zadłużonych nieruchomości do wyjście dla Ciebie!

Skup nieruchomości za gotówkę to firma, która specjalizuje się w zakupie mieszkań, domów lub lokali usługowych szybko i za gotówkę, którą możesz mieć na koncie już w ciągu kilku dni od pierwszego spotkania z przedstawicielem firmy i wyceny nieruchomości przez rzeczoznawcę. Po zgłoszeniu telefonicznym lub przez internet rzeczoznawca bezpłatnie wyceni wartość nieruchomości oraz zaproponuje cenę. Skup nieruchomości, działający w największych (powyżej 50 tysięcy mieszkańców) miastach oferuje ceny niższe od tych, które można uzyskać sprzedając przez pośrednika lub osobiście. Zyskuje się przede wszystkim czas. 

Jak sprzedać zadłużone mieszkanie? 

Jeżeli nieruchomość obciążona jest hipoteką, posiada zadłużenie, wynikłe z zaległości w opłacaniu rachunków lub jest w złym stanie technicznym i wizualnym, z pewnością zostanie kupiona w skupie nieruchomości. Dla firmy skupującej są to problemy do rozwiązania. Skup nieruchomości za gotówkę, w zamian za szybką i bezproblemową transakcję, która ułatwi sprzedającemu dalszą realizację planów, proponuje niższą cenę niż nieruchomość rzeczywiście mogłaby osiągnąć. Z reguły jest to 80 – 90% wartości na rynku nieruchomości.

Jeśli posiadasz dom, mieszkanie, działkę czy lokal z zadłużeniem, sprzedaj nam go i rozpocznij nowe, lepsze życie!

Zajmujemy się skupem zadłużonych nieruchomości w Warszawie i całym województwie mazowieckim, a także w większych miastach pozostałej części kraju.

Sprzedaż zadłużonej nieruchomości to jeden z najlepszych sposobów na wyjście z pętli długów. Skupujemy domy, lokale, mieszkania, działki z zadłużeniami czy zajęciami komorniczymi.

Skup zadłużonych nieruchomości pomógł już niejednej rodzinie wyjść na prostą i rozpocząć nowe życie. Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do tego grona, napisz lub zadzwoń niezwłocznie.

Chcesz sprzedać nieruchomość? A może chcesz się skontaktować w innej sprawie?
Dzwoń pod 881 330 330 lub pisz na 
kontakt@sos-nieruchomosci.pl

Kontakt:
 +48 881 330 330
kontakt@sos-nieruchomosci.pl
Logotyp SOS Nieruchomości
Wszystkie prawa zastrzeżone | SOS Nieruchomości 2020 
+48 881 330 330
ZADZWOŃ
kontakt@sos-nieruchomosci.pl
NAPISZ
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram