Szybki kontakt: +48 881 330 330 | kontakt@sos-nieruchomosci.pl | Realizacja strony: IT Agencja
Logotyp SOS Nieruchomości

Skup domów

Skupujemy wszystkiego rodzaju domy, w stanie surowym, wykończone i wymagające gruntownego remontu w Warszawie i całym województwie mazowieckim a także w innych większych miastach Polski. Jesteśmy zainteresowani domami z zadłużeniem, a także z innymi problemami. Transakcja przebiega sprawnie i bezproblemowo. Nasz skup domów za gotówkę przeznaczony jest dla wszystkich, którzy potrzebują gotówki od ręki, a dysponują nieruchomością, którą można sprzedać.

Skup zadłużonych domów

Dom to dla wielu spełnienie marzeń. Niestety w wielu przypadkach może też oznaczać wiele problemów. Szczególnie kłopotliwe jest, kiedy dom ma kilku właścicieli, z którymi nie potrafimy się dogadać. Warto wtedy zastanowić się nad sprzedażą domu i podziału środków. To samo, jeśli dom posiada niechcianego lokatora lub jest obarczony innymi problemami prawnymi czy komornikiem. Nasz skup domów skupuje domy z wszystkimi problemami tj.:

z lokatorem, z komornikiem, z pożyczką prywatną / przewłaszczone, z hipoteką ze służebnością / dożywociem, udziały w domie, do remontu, zadłużone, spalone.

Nasz skup domów za gotówkę jest skierowany do wszystkich, którzy dysponują taką nieruchomością, a potrzebują szybko gotówki, która pozwoli im na normalne życie bez komornika i wierzycieli. Z naszym skupem nieruchomości możesz czuć się bezpiecznie. Mimo, że transakcja przebiega bardzo szybko, nad jej legalnością czuwa na koniec notariusz, który chroni interesu obu stron umowy.

W jaki sposób wyceniamy Twój dom?

Wycenę domu sporządzamy na zasadzie porównania wszystkich podobnych nieruchomości w okolicy. Wpływ na cenę ma oczywiście lokalizacja, powierzchnia, wpis w księdze wieczystej, stan techniczny i wiele innych aspektów. Aby przyspieszyć całą procedurę sprzedaży warto, aby w sowim zgłoszeniu zawarli Państwo wszystkie niezbędne informacje na temat Państwa domu. Tak samo jeśli przyślecie Państwo dobrej jakości zdjęcia, wycena domu może nastąpić telefonicznie.  Następnie podczas wizji lokalnej tylko upewnimy się co do informacji podanych przy zgłoszeniu i podamy ostateczną wycenę.

Ile otrzymasz za swoje mieszkanie?

Wszystko uzależnione jest od sytuacji prawnej. W zależności czy dom jest wolne od wad, czy ma komornika czy mamy tylko udziały w danej nieruchomości. To wszystko wpłynie na ostateczną cenę.

Skup domów za gotówkę

Jeśli tylko dojdziemy do porozumienia w kwestiach finansowych, szybko przygotowujemy wszystkie niezbędne dokumenty i umawiamy się do notariusza. Przelew jest wysyłany podczas wizyty i podpisania aktu. Możemy też zapłacić Ci gotówką na miejscu. Co do wydania domu potrafimy się dostosować. Rozumiemy, że potrzebujesz chwili czasu na opuszczenie swojego lokum. Jesteśmy na tyle elastyczni, że dostosowujemy się do potrzeb Klientów.

Jeśli masz dom, którego chcesz się pozbyć, napisz lub zadzwoń, gwarantujemy szybką i profesjonalną pomoc w skupie nieruchomości za gotówkę.

Chcesz sprzedać nieruchomość? A może chcesz się skontaktować w innej sprawie?
Dzwoń pod 881 330 330 lub pisz na 
kontakt@sos-nieruchomosci.pl

Kontakt:
 +48 881 330 330
kontakt@sos-nieruchomosci.pl
Logotyp SOS Nieruchomości
Wszystkie prawa zastrzeżone | SOS Nieruchomości 2020 
+48 881 330 330
ZADZWOŃ
kontakt@sos-nieruchomosci.pl
NAPISZ
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram