Szybki kontakt: +48 881 330 330 | kontakt@sos-nieruchomosci.pl | Realizacja strony: IT Agencja
Logotyp SOS Nieruchomości

Skup mieszkań

Skupujemy wszelkiego rodzaju mieszkania spółdzielcze i własnościowe w Warszawie i całym województwie mazowieckim a także w innych większych miastach Polski. Jesteśmy zainteresowani mieszkaniami zadłużonymi, a także z innymi problemami.

Skup zadłużonych mieszkań

Bardzo często mieszkania mają swoje problemy. Są zadłużone lub obarczone innymi problemami. Najczęstsze z nich to mieszkania:

z lokatorem, z komornikiem, z pożyczką prywatną / przewłaszczone, z hipoteką ze służebnością / dożywociem, udziały w mieszkaniu, do remontu, zadłużone, spalone.

Nasz skup mieszkań za gotówkę jest skierowany do wszystkich, którzy dysponują taką nieruchomością, a potrzebują szybko gotówki, która pozwoli im na normalne życie bez komornika i wierzycieli. Transakcje przeprowadzamy szybko, z korzyścią dla obu stron umowy. Nad bezpieczeństwem procedury na sam koniec czuwa notariusz. Dlatego też nie musisz bać się o legalność działań i swoje interesy.

W jaki sposób wyceniamy mieszkanie?

Wycena nieruchomości następuje na zasadzie porównania wszystkich podobnych nieruchomości w okolicy. Wpływ na cenę ma oczywiście lokalizacja, piętro, wpis w księdze wieczystej, stan mieszkania. Warto by wszystkie te informacje zawarli Państwo w przesłanym do nas zgłoszeniu. Również dołączenie zdjęć pozwoli nam na szybką wycenę telefoniczną. Następnie umawiamy się na wizję lokalną, po której ostatecznie wyceniamy nieruchomość.

Ile otrzymasz za swoje mieszkanie?

Wszystko uzależnione jest od sytuacji prawnej. W zależności czy mieszkanie jest wolne od wad, czy ma komornika czy mamy tylko udziału w danym mieszkaniu. To wszystko wpłynie na ostateczną cenę.

Skup mieszkań za gotówkę

Jeśli tylko dojdziemy do porozumienia w kwestiach finansowych, szybko przygotowujemy wszystkie niezbędne dokumenty i umawiamy się do notariusza. Przelew jest wysyłany podczas wizyty i podpisania aktu. Możemy też zapłacić Ci gotówką na miejscu. Co do wydania mieszkania potrafimy się dostosować. Rozumiemy, że potrzebujesz chwili czasu na opuszczenie swojego lokum. Jesteśmy na tyle elastyczni, że dostosowujemy się do potrzeb Klientów.

Jeśli masz mieszkanie, którego chcesz się pozbyć, napisz lub zadzwoń, gwarantujemy szybką i profesjonalną pomoc w skupie nieruchomości za gotówkę.

Chcesz sprzedać nieruchomość? A może chcesz się skontaktować w innej sprawie?
Dzwoń pod 881 330 330 lub pisz na 
kontakt@sos-nieruchomosci.pl

Kontakt:
 +48 881 330 330
kontakt@sos-nieruchomosci.pl
Logotyp SOS Nieruchomości
Wszystkie prawa zastrzeżone | SOS Nieruchomości 2020 
+48 881 330 330
ZADZWOŃ
kontakt@sos-nieruchomosci.pl
NAPISZ
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram