Szybki kontakt: +48 881 330 330 | kontakt@sos-nieruchomosci.pl | Realizacja strony: IT Agencja
Logotyp SOS Nieruchomości

Skup działek

skup działek za gotówkę

Skupujemy wszystkiego rodzaju działki - budowlane, rolne, inwestycyjne. Prowadzimy skup działek objętych miejscowym planem zagospodarowania lub z wiążącymi decyzjami budowlanymi w Warszawie i całym województwie mazowieckim a także w innych większych miastach Polski. Jesteśmy zainteresowani działkami zadłużonymi, a także z innymi problemami. Transakcja przebiega sprawnie i bezproblemowo. Nasz skup działek za gotówkę przeznaczony jest dla wszystkich, którzy potrzebują gotówki od ręki, a dysponują nieruchomością, którą można sprzedać.

Skup zadłużonych działek

Własna działka to dla wielu spełnienie marzeń. Niestety w wielu przypadkach może też oznaczać wiele problemów. Szczególnie kłopotliwe jest, kiedy dana nieruchomość ma kilku właścicieli, z którymi nie potrafimy się dogadać. Warto wtedy zastanowić się nad sprzedażą działki i podziału środków. To samo, jeśli działka obarczony innymi problemami prawnymi czy komornikiem. Nasz skup działek skupuje działki z wszystkimi problemami tj.:

z komornikiem, bez drogi dojazdowej, bez służebności przejazdu, z pożyczką prywatną, z hipoteką ze służebnością / dożywociem, udziały w działce, zadłużone.

Nasz skup działek za gotówkę jest skierowany do wszystkich, którzy dysponują taką nieruchomością, a potrzebują szybko gotówki, która pozwoli im na normalne życie bez komornika i wierzycieli. Z naszym skupem nieruchomości możesz czuć się bezpiecznie. Mimo, że transakcja przebiega bardzo szybko, nad jej legalnością czuwa na koniec notariusz, który chroni interesu obu stron umowy.

W jaki sposób wyceniamy działkę?

Działkę wyceniamy na zasadach porównania innych nieruchomości w okolicy. Oczywiście, każda z nich jest inna. Ostateczna wycena zależy od wielkości, lokalizacji, istniejących barier prawnych czy zajęcia komorniczego. To samo dotyczy się sytuacji, w której posiadamy działkę bez służebności przejazdu. Jeśli posiadają Państwo taką działkę na sprzedaż dobrze, aby w zgłoszeniu zawrzeć wszelkie niezbędne informacje, które będą miały znaczenie przy zakupie. Świetnie byłoby, gdyby dodali Państwo zdjęcia, które pozwolą szybciej dokonać wyceny.

Ile otrzymasz za swoje mieszkanie?

Wszystko uzależnione jest od sytuacji prawnej. W zależności czy dom jest wolne od wad, czy ma komornika czy mamy tylko udziały w danej nieruchomości. To wszystko wpłynie na ostateczną cenę.

Skup działek za gotówkę

Jeśli tylko dojdziemy do porozumienia w kwestiach finansowych, szybko przygotowujemy wszystkie niezbędne dokumenty i umawiamy się do notariusza. Przelew jest wysyłany podczas wizyty i podpisania aktu. Możemy też zapłacić Ci gotówką na miejscu. Automatycznie działka zostaje nam przekazana. Jeśli na działce zostały jakieś Twoje przedmioty, spokojnie, otrzymasz niezbędny czas na zabranie swoich rzeczy. Jesteśmy na tyle elastyczni, że dostosowujemy się do potrzeb Klientów.

Jeśli masz działkę, którego chcesz się pozbyć, napisz lub zadzwoń, gwarantujemy szybką i profesjonalną pomoc w skupie nieruchomości za gotówkę.

Chcesz sprzedać nieruchomość? A może chcesz się skontaktować w innej sprawie?
Dzwoń pod 881 330 330 lub pisz na 
kontakt@sos-nieruchomosci.pl

Kontakt:
 +48 881 330 330
kontakt@sos-nieruchomosci.pl
Logotyp SOS Nieruchomości
Wszystkie prawa zastrzeżone | SOS Nieruchomości 2020 
+48 881 330 330
ZADZWOŃ
kontakt@sos-nieruchomosci.pl
NAPISZ
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram