Szybki kontakt: +48 881 330 330 | kontakt@sos-nieruchomosci.pl | Realizacja strony: IT Agencja
Logotyp SOS Nieruchomości

Pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości

Zajmujemy się profesjonalnym pośrednictwem w sprzedaży nieruchomości. Jeśli posiadasz mieszkanie, dom, działkę, lokal usługowy, ziemię rolną czy inną nieruchomość i chcesz ją sprzedać, chętnie pomożemy Ci realizując profesjonalną sesję zdjęciową i promocję w najpopularniejszych miejscach z ofertami.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości. Śledzimy bieżące zmiany w tym rynku, zmiany w prawie, które pomagają sprzedać niemal każdą nieruchomość. Podejmujemy się każdego zlecenia, bowiem uwielbiamy wyzwania związane m.in. ze sprzedażą problematycznej nieruchomości.

Zajmujemy się kompleksową usługą doradztwa nieruchomości. Pośredniczymy zarówno w kupnie jak i sprzedaży nieruchomości, co oznacza, że możesz do nas się zgłosić w sytuacji, kiedy chcesz sprzedać swój dom, ale także, kiedy chcesz kupić własne mieszkanie.

Z doświadczenia wiemy, że sprzedaż mieszkania wywołuje sporo stresu. Nie każdy zna się na kwestiach prawnych i swobodnie czuje się na rynku nieruchomości. My jesteśmy po to, by zredukować stres i załatwić najważniejsze sprawy za Ciebie.

Nieruchomości to nasze hobby, co jest niewątpliwie ogromną zaletą nawiązania współpracy z SOS Nieruchomości.

Mobilne biuro nieruchomości

Jedną z największych zalet naszego biura jest fakt, że dojeżdżamy do Klientów. Mobilne biuro nieruchomości dostowuje się do Waszych potrzeb i ograniczeń. Jesteśmy do dyspozycji, aby przyjechać do Ciebie i porozmawiać o początku współpracy i przygotować niezbędną dokumentację.

Biuro nieruchomości - jesteśmy do Twojej dyspozycji

Efektywnie i transparentnie podchodzimy do każdej transakcji. W naszym biurze nieruchomości każdy krok w procesie kupna-sprzedaży jest przejrzysty, nie ma ukrytych kruczków prawnych i ukrytych kosztów. Już przed podjęciem współpracy wiesz czego się spodziwać i jak będzie wyglądał cały proces transakcyjny.

Pomagamy zarówno osobom fizycznym, które szukają wymarzonego mieszkania, działki czy domu lub chcą sprzedać nieruchomość, ale także firmom, które potrzebują magazynu, hali czy lokalu użytkowego.

Wiemy doskonale, że sprzedaż nieruchomości to nie tylko dobre ogłoszenie w portalach typu OLX. My wykorzystujemy nowoczesne technologie, wiedzę i doświadczenie, aby zmaksymalizować efekty naszej pracy. Jesteśmy doświadczonymi negocjatorami, którzy zakończą transakcję z zadowalającym dla obu stron efektem.

Specjalizujemy się także w przypadkach, w których zależy Wam na szybkiej sprzedaży mieszkania czy domu. Przyspieszamy maksymalnie wszelkie procedury i traktujemy priorytetowo oczekiwania naszych Klientów.

Pośrednictwo w obrocie nieruchomości

Kluczowym dla podjęcia naszej współpracy jest dokładna analiza Waszych potrzeb. W przypadku chęci sprzedaży nieruchomości, zapoznajemy się z dokumentacją, a także szczegółami dotyczącej Waszej nieruchomości. W przypadku poszukiwania przez Was wymarzonej działki, domu czy mieszkania, również przeprowadzamy pogłębiony wywiad w zakresie wszelkiego rodzaju oczekiwań.

Co daje współpraca z pośrednikiem nieruchomości?

Współpraca z pośrednikami w obrocie nieruchomościami zapewnia wiele korzyści. Po pierwsze pomagamy w ustaleniu wartości rynkowej nieruchomości, która ma zostać wystawiona na sprzedaż. Następnie pomagamy w formalnościach na każdym etapie procesu sprzedaży.

Wszystkie te czynności muszą jednak być poprzedzone konsultacjami. Musimy wiedzieć, jakie są motywy sprzedaży czy kupna nowego mieszkania lub domu. Każda z sytuacji wymaga indywidualnej oceny. W jednym przypadku czas i szybkość zakupu/sprzedaży może być priorytetem, w drugim zejdzie na drugi plan i najważniejsza będzie osiągnięcie jak najlepszej ceny.

W wielu przypadkach niezbędne jest dostosowanie ceny do rynku, a także wprowadzenie zmian w mieszkaniu lub domu, które spowodują większą atrakcyjność nieruchomości. Współpracujemy z firmami remontowymi, dzięki czemu kompleksowo podchodzimy do tematu i możemy w ramach współpracy załatwić wszystkie niezbędne konieczne sprawy.

Nie działamy na "brukowca". Nie obiecujemy gruszek na wierzbie w tytule ogłoszeń, by zwiększyć liczbę kliknięć. Nieruchomości opisujemy w sposób realny, by zwiększyć konwersje, a więc rzeczywiste zapytania zainteresowanych osób.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie wychwycić niuanse, które mogą pozytywnie wpłynąć na ostateczną cenę nieruchomości. Potrafimy swoimi środkami wprowadzić zmiany, które w efekcie mogą wpłynąć na to, że zarobicie więcej na swoim mieszkaniu czy domu.

Jak przygotować się do sprzedaży nieruchomości?

Wiadomo, że ludzi kupują oczami. Dokumentacja fotograficzna jest niezbędna w celu przyciągnięcia potencjalnych klientów. Ważne, aby fotografie były realne i pokazywały wszysktie najważniejsze szczegóły w Państwa mieszkaniu. Oczywiście również możemy wziąć na siebie kwestie związane z przygotowaniem sesji fotograficznej, która ma na celu zwiększenie atrakcyjności Państwa oferty.

Chcesz sprzedać nieruchomość? A może chcesz się skontaktować w innej sprawie?
Dzwoń pod 881 330 330 lub pisz na 
kontakt@sos-nieruchomosci.pl

Kontakt:
 +48 881 330 330
kontakt@sos-nieruchomosci.pl
Logotyp SOS Nieruchomości
Wszystkie prawa zastrzeżone | SOS Nieruchomości 2022 
+48 881 330 330
ZADZWOŃ
kontakt@sos-nieruchomosci.pl
NAPISZ
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram