Szybki kontakt: +48 881 330 330 | kontakt@sos-nieruchomosci.pl | Realizacja strony: IT Agencja
Logotyp SOS Nieruchomości

Usługi montażu podłóg | paneli

Nasza oferta usług podłogowych obejmuje montaż różnego rodzaju podłóg drewnianych, przygotowanie i wypoziomowanie podłoża oraz prace wykończeniowe, takie jak montaż listew przypodłogowych/obrzeży, przycinanie drzwi/ościeżnic, montaż izolacji i izolacja przeciwwilgociowa.

+48 782 602 602

Gdzie działamy?

Gdybyśmy mieli sporządzić listę usług wykonywanych codziennie przez naszych monterów podłóg drewnianych, wyglądałoby to tak:

Dostawa i montaż parkietów
Dostawa i montaż paneli
Instalacje podłóg stałych i inżynieryjnych
Układanie podłóg laminowanych
Wyrównywanie podłoży, w tym przygotowanie ze sklejki, płyty wiórowej i łat
Izolacja przeciwwilgociowa i dźwiękoszczelna
Dostawa i montaż listew przypodłogowych lub listew przypodłogowych

Istotnym aspektem procesu układania podłogi jest właściwe przygotowanie podłoża. Przed przystąpieniem do układania nowej podłogi należy wykonać kilka czynności, aby upewnić się, że montaż podłogi drewnianej będzie precyzyjny, a efekt utrzyma się przez długi czas.
rabat na dostawę i montaż

Usuwanie pyłów i kurzu

Jednym z głównych problemów w każdym gospodarstwie domowym jest kurz, dlatego przed rozpoczęciem układania podłogi konieczne będzie pewne planowanie. Należy pamiętać, że prawidłowe czyszczenie podłogi znacznie poprawi przyczepność. Zalecamy zabezpieczenie i odgrodzenie sąsiednich pomieszczeń i ich zawartości, ponieważ zmniejszy to ryzyko przedostawania się niepożądanego brudu do innych pomieszczeń na miejscu. Nasze piły do ​​drewna są w stanie wyłapać tylko część pyłu, więc wykonanie powyższego pomoże nam w pracy i ograniczy Twoją pracę po wykonaniu usługi.

Sprawdzanie poziomu wilgoci w powietrzu i podłożach

Wilgoć jest jedną z głównych przyczyn większości awarii podłóg drewnianych. Nasi monterzy zawsze upewnią się, że jest to zgodne z akceptowalnymi normami, aby zapobiec wszelkim zagrożeniom, które spowodują rozszerzanie się lub zagłębianie nowej podłogi.

Aby uniknąć takich problemów, zalecamy aklimatyzację podłogi do wilgotności i temperatury panującej w domu, szczególnie zimą i jesienią. Nie musisz robić wiele, poza wniesieniem paczek do środka i pozostawieniem ich tam nawet przez tydzień, w zależności od rodzaju podłogi.

Nasz zespół doświadczonych monterów również wykonuje te same pomiary z desek podłogowych, aby upewnić się, że produkt, który zostanie zainstalowany, jest zgodny ze standardami branżowymi.

Przygotowanie podłoża

Niezbędne warunki wstępne dla samej instalacji obejmują wyczyszczenie podłoża, wypoziomowanie, upewnienie się, że jest solidne i szczelne, a także sprawdzenie, czy wilgotność mieści się w dopuszczalnych granicach. Cały kurz i zanieczyszczenia muszą zostać usunięte, aby uniknąć nierówności i poprawić wiązanie kleju. Ogromną zaletą, zwłaszcza w przypadku instalacji pływających, będzie również podkład, który pomoże wyrównać powierzchnię i zmniejszy przenoszenie dźwięku.

Podłoga drewniana zamontowana po przycięciu ościeżnicZalecamy również stosowanie płynnej membrany przeciwwilgociowej, która jest nakładana na beton, nad którym będą montowane podłogi drewniane. Jego celem jest ochrona nowej podłogi przed podciąganiem wilgoci.

Metody montażu podłóg drewnianych

Klik
Klik: Jest to metoda bezklejowa, typowa dla podłóg warstwowych i laminatów. Każda deska łączy się z sąsiednimi za pomocą profilu blokującego, który zabezpiecza deski na miejscu bez potrzeby stosowania kleju. Ponieważ deski nie są przyklejone bezpośrednio do podłoża, położenie podkładu w celu dodatkowej izolacji akustycznej lub zabezpieczenia przed wilgocią może być bardzo korzystne.

Widok z boku systemu pióro-wpust do montażuJęzyk i wpust: Każda deska łączy się z innymi za pomocą wpustów i piór, podobnie jak elementy układanki. Ta metoda umożliwia montaż desek podłogowych o grubości 18 mm i większej.

Klej w dół
Stosowanie profesjonalnych klejów może czasami być jedynym sposobem układania podłóg drewnianych. SOS Nieruchomości wykorzystuje wysokiej jakości elastyczne kleje do nakładania na beton lub w miejscach, w których poniżej mogą znajdować się rury. Metoda ta jest odpowiednia do układania parkietu , mozaiki i paneli wzorzystych.

Gwoździe
Nazwa mówi wszystko. Nie wspomina o tym, że nie widać śladu po gwoździach, ponieważ są one umieszczone pod powierzchnią deski pod kątem 45 stopni, dociskając deskę w dół i do tyłu do poprzedniego rzędu. W przypadku twardego drewna o grubości 18 mm i większej zaleca się użycie gwoździ do mocowania desek.

Chcesz sprzedać nieruchomość? A może chcesz się skontaktować w innej sprawie?
Dzwoń pod 881 330 330 lub pisz na 
kontakt@sos-nieruchomosci.pl

Kontakt:
 +48 881 330 330
kontakt@sos-nieruchomosci.pl
Logotyp SOS Nieruchomości
Wszystkie prawa zastrzeżone | SOS Nieruchomości 2022 
+48 881 330 330
ZADZWOŃ
kontakt@sos-nieruchomosci.pl
NAPISZ
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram