Szybki kontakt: +48 881 330 330 | kontakt@sos-nieruchomosci.pl | Realizacja strony: IT Agencja
Logotyp SOS Nieruchomości

Malowanie elewacji

Chcesz pomalować swój budynek, ale nie wiesz, jak będzie wyglądać? Nie masz pewności, jakich kolorów lub systemów powłok użyć? Możemy nie tylko czyścić, naprawiać, odnawiać i malować elewację, ale także dostarczać koncepcje kolorystyczne przedprojektowe, aby pomóc w doborze koloru.

POTRZEBUJESZ USŁUGI MALOWANIA ELEWACJI? ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ!
+48 782 602 602

Gdzie działamy?

Uszkodzone lub zniszczone elewacje można z powodzeniem odrestaurować za pomocą skutecznego rozwiązania do renowacji. Nasze prace związane z malowaniem i renowacją elewacji są podejmowane z myślą o całkowitym wykończeniu budynku. Realizujemy prace zarówno dla osób fizycznych, jak i firm czy instytucji publicznych.

Przed przystąpieniem do malowania przeprowadzamy inspekcję strukturalną, stan techniczny oraz wszelkie inne odpowiednie testy podłoża, wraz ze standardowym testem kreskowania, aby upewnić się, że systemy malarskie wiążą się z powierzchnią. Nasze metody renowacji są skuteczne jeśli chodzi o ponowne malowanie budynków. 

Farbę możemy nanosić metodą natrysku lub wałkiem, farby nie pozostawiające smug w szerokiej gamie kolorystycznej. Nasze farby są odporne na promieniowanie UV, oddychają, bardzo skutecznie odpychają wodę, zawierają środek konserwujący, który pomaga chronić elewację przed wypłowieniem. Dzięki temu są idealne zarówno do malowania budynków zabytkowych, jak i komercyjnych. Uwielbiamy odnawiać, czyścić fasady budynków i przywracać je do życia, tchnąć nowe życie w skórę budynku. 

Skontaktuj się z nami w celu wstępnej konsultacji, a my przeanalizujemy z Tobą poprzednie schematy, produkty i opcje projektowe.

Dlaczego warto zainwestować w malowanie elewacji?

Malowanie elewacji można wykonać za pomocą technik dostępu linowego, co pozwala naszym ekspertom na opuszczenie dowolnej elewacji i/lub konstrukcji w celu malowania elewacji. Możemy świadczyć usługi malowania elewacji w obszarach wysokich lub trudno dostępnych w celu ogólnej konserwacji, w tym naprawy łat powierzchniowych.

Potrzebujesz kogoś, kto może uzyskać dostęp i pomalować trudny obszar budynku lub domu?

Możemy uzyskać dostęp i przeprowadzić naprawy, których potrzebujesz.

Malowanie elewacji w SOS Nieruchomości to najbardziej opłacalny sposób malowania budynku bez konieczności stosowania ekspansywnego i zakłócającego pracę sprzętu. Ponieważ malowanie przy zjeżdżaniu po linie najlepiej wykonywać na każdym wysokim budynku i/lub konstrukcji, nasz wykwalifikowany personel jest gotów uzyskać dostęp, zejść i rozwiązać problem w każdym obszarze, który może wymagać malowania dla Ciebie.

Nie jest to żaden kompromis w stosunku do jakości, ponieważ mamy doświadczony personel do malowania przy użyciu specjalistycznych technik nakładania farby.

Chcesz sprzedać nieruchomość? A może chcesz się skontaktować w innej sprawie?
Dzwoń pod 881 330 330 lub pisz na 
kontakt@sos-nieruchomosci.pl

Kontakt:
 +48 881 330 330
kontakt@sos-nieruchomosci.pl
Logotyp SOS Nieruchomości
Wszystkie prawa zastrzeżone | SOS Nieruchomości 2022 
+48 881 330 330
ZADZWOŃ
kontakt@sos-nieruchomosci.pl
NAPISZ
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram